ACRO - HEREN VIER - 2018

Seniores met Noam Raj Patel (STB) - Bram Geussens (Sportiva Sint-Gillis-Waas) - Jonas Anthoon (TK Werchter) - Hannes Garré (Sportac Deinze)

  • World Cup Maia (Portugal), GOUD - 28.880 pt
  • World Cup Puurs ZILVER - 28.570 pt
  • WK te Antwerpen - 5de plaats - 29,040 pt

Thema: Sound of silence

 6de plaats - 70,95 pt

7de plaats - 72,35 pt

Demo A - Democircuit - 2018


A-niveau: Guerti Younes - 13/14j

  • 1e provinciale voorronde: Provinciaal kampioen/ allround 3e plaats met 113 pt
  • 2de en 3de provinciale voorronde: geen deelname door blessure

A-niveau: Laukens Tim - seniores

  • 1e provinciale voorronde: Provinciaal kampioen/ allround 5e plaats met 93,4 pt
  • 2de en 3de provinciale voorronde: geen deelname door blessure

B-niveau: Heeren Lander - 11/12j

B-niveau: Guerti Amina - 11/12j

B-niveau: Heeren Oliver - 15/16j

TRAMPOLINE – DUBBELE MINI 2018


B-niveau: Guerti Younes - 13/14j

TRAMPOLINE – MAXI-Trampoline 2018


C-niveau: Guerti Amina - 11j

C-niveau: Van Mol Billy - 11j

C-niveau: Lioret Lou

Tumbling 2018


Recreatoernooi Bree (17/3/2018)

Acro wedstrijd 2018


Special olympics Moeskroen (10-12/5/2018)

Niveau B

  • Matthias Goossens - 1e plaats met 73.90
  • Jarne Goossens - 2e plaats met 67.85

Niveau 1

  • Nanou Ulrich - Brug ongelijke leggers - 3e plaats met 16.90
                              - Balk - 5e plaats met 10.60
                              - Sprong - 5e plaats met 17.35
                              - Grond - 4e plaats met 14.85
                              - Alround - 5e plaats met 59.70
  • Phoebe Van Meirhaeghe - Brug ongelijke leggers - 1e plaats met 19.30
                                                 - Balk - 1e plaats met 18.90
                                                 - Sprong - 2e plaats met 19.20
                                                 - Grond - 1e plaats met 14.40
                                                 - Allround - 1e plaats met 71.80
  • Luna Milakovic - Brug ongelijke leggers - 2e plaats met 16.65
                                 - Balk - 2e plaats met 16.65
                                 - Sprong - 4e plaats met 19.10
                                 - Grond - 5e plaats met 11.55
                                - Allround - 2e plaats met 63.95

Niveau 2 - Meisjes

  • Sofie Bruyninckx - Brug ongelijke leggers - 1e plaats met 19.40
                                   - Balk - 7e plaats met 17.85
                                   - Sprong - 2e plaats met 19.70
                                    - Grond - 7e plaats met 14.60
                                   - Allround - 6e plaats met 71.55
  • Caro De Weerdt - Brug ongelijke leggers - 4e plaats met 18.30
                                  - Balk - 3e plaats met 18.95
                                  - Sprong - 6e plaats met 19.40
                                  - Grond - 5e plaats met 16.55
                                  - Allround - 4e plaats met 73.20
  • Celine Ramaekers - Brug ongelijke leggers - 7e plaats met 16.65
                                      - Balk - 4e plaats met 18.70
                                      - Sprong - 4e plaats met 19.50
                                      - Grond - 3e plaats met 17.10
                                      - Allround - 5e plaats met 71.95

Niveau 2 - Jongens

  • Ilias Guerti - Ringen - 5e plaats met 15.55
                          - Rekstok - 4e paats met 13.40
                          - Brug gelijke leggers - 3e plaats met 11.15
                          - Paard met bogen (niveau 1) - 1e plaats met 16.65
                          - Sprong - 5e plaats met 19.15
                          - Grond - 2e plaats met 16.35

Recreatoernooi Buizingen (21/4/2018)

Niveau B

  • Ella Bultinck - 1e plaats met 37,050
  • Emma Mertens - 2e plaats met 36,800
  • Matthias Goossens - 3e plaats met 35,950

Niveau 1

  • Luna Milakovic - 1e plaats met 39,850
  • Nanou  Ulrich - 2e plaats met 39,000

Niveau 2

  • Celine Ramaekers - 1e plaats met 46,200
  • Caro De Weerdt - 2e plaats met 45,950
  • Sofie Bruyninckx - 3e plaats met 45,550

Recreatoernooi Melsele (3-4/2/2018)

  • Nanou Ulrich - Goud (44,400)
  • Fleur Luyckx - Goud  (41,000)
  • Matthias Goossens - Goud (41,850)
  • Jarne Goossens - Goud (42,550)
     
  • Celine Ramaekers - 1e plaats met 45,450
  • Sofie Bruyninckx - 2e plaats met 45,000
  • Caro De Weerdt - 3e plaats met 44,050
  • Van Meirhaeghe Phoebe - 4e plaats met 38,600
  • Luna Milakovic - 5e plaats met 36,800
     
  • Ilias Guerti - 1e plaats met 43,650

G-gym 2018


BASIS+ WEDSTRIJD


 

ACRO - HEREN VIER - 2017

Seniores met Noam Raj Patel (STB) - Bram Geussens (Sportiva Sint-Gillis-Waas) - Jonas Anthoon (TK Werchter) - Hannes Garré (Sportac Deinze)

  • EK - Rzeszow (Polen) - Finale Balans - 5de plaats 27,530 pt
  • EK - Rzeszow (Polen) - Finale Tempo - 6de 27,140 pt
  • EK- Rzeszow (Polen) - Finale AA - 4de 83,190 pt
  • IAG Nederland 's Hertogenbosh - GOUD
  • Belgisch kampioenschap Puurs - GOUD - 70,250 pt

 

DEMO A - DEMOCIRCUIT - 2017

Thema: Checkmate

 10de plaats - 62,583 pt

9de plaats - 64,432 pt

10de plaats - 69,70 pt


C-niveau: Tijs Luyckx— 11-12 jaar

C-niveau: Lander Heeren— 11-12 jaar

B-niveau: Younes Guerti – 11-12 jaar

B-niveau: Oliver Heeren – 13-14 jaar

A-niveau: Tim Laukens – seniors

TRAMPOLINE – DUBBELE MINI 2017


 

TRAMPOLINE – MAXI-Trampoline 2017

B-niveau: Younes Guerti – 12 jaar


 

Special Olympics Belgium 26 en 27-5-2017

  • Nanou Ulrich –  AGD miniemen niveau 1
    • Brug ongelijke leggers – Goud
    • Balk – Goud
    • Sprong – Zilver
    • Grond – Brons
    • Allround – Goud
  • Phoebe Van Meirhaeghe – AGD junioren niveau 1
    • Brug ongelijke leggers – Zilver
    • Balk – Brons
    • Sprong – Brons
    • Allround – Brons
  • Caro De Weerdt – AGD junioren niveau 2
    • Brug ongelijke leggers – Zilver
    • Balk – Goud
    • Sprong – Goud
    • Grond – Zilver
    • Allround – Goud
  • Ilias Guerti – AGH junioren niveau 2
    • Ringen – Goud
    • Rekstok – Goud
    • Brug gelijke leggers – Brons
    • Sprong – Goud
    • Grond - Goud
  • Rube Verstuyft - AGH miniemen niveau 1
    • Rekstok: 6e plaats
    • Brug gelijke leggers: zilver
    • Sprong: goud
    • Grond: 8e plaats
  • Enya Van Eynde - B-niveau: goud
  • Matthias Goossens - B-niveau: goud
  • Dorien Slegers - A-niveau: goud
  • Hendrik Trofs - A-niveau: goud

 

28-1-2017 Recreatoernooi Toestelturnen individueel

  • Dorien Slegers - Goud
  • Caro Deweerdt - Zilver
  • Hendrik Torfs - Zilver
  • Nanou Ulrich - Goud
  • Enya Van Eynde - Goud
  • Phoebe Van Meirhaeghe - Goud
  • Rube Verstuyft - Zilver
  • Ilias Guerti - Zilver

G-gym 2017


 

DEMO A – DEMOCIRCUIT 2016

Thema: In the middle


 

TRAMPOLINE – DUBBELE MINI 2016

C-niveau: Younes Guerti— 11-12 jaar

C-niveau: Arno Cops— 13-14 jaar

B-niveau: Oliver Heeren – 13-14jaar

 


 

24 en 25-5-2016 Special Olympics België

Ilias Guerti

  • Goud op de rekstok
  • Goud op de brug
  • Goud op de sprong
  • Zilver op het paard

12-11-2016, Recreatoernooi mini-trampoline

  • Jarne Goosens - Brons
  • Fleur Luyckx - Zilver
  • Nanou Ulrich - Brons
  • Rube Verstuyft - Goud
  • Phoebe Meirhaeghe - Zilver
  • Ilias Guerti - Goud
  • Caro Deweerdt - Goud
  • Emma Mertens - Zilver

G-GYM 2016


 

DEMO B – DEMOCIRCUIT 2015

Thema: Sweet dream


 

trampoline - dubbele mini 2015

C-niveau: Younes Guerti – 10 jaar

C-niveau: Oliver Heeren – 11-12 jaar

C-niveau: Arno Cops – 11-12 jaar

    B-niveau: Tim Laukens – 17+  jaar


    18-1-2015, Recrea wedstrijd toestelturnen Denderleeuw

    • Ilias Guerti – Brons
    • Phoebe Van Meirhaeghe – Brons

    7-2-2015, Recrea wedstrijd Lange Mat Vlimmeren

    • Ilias Guerti – Brons
    • Phoebe Van Meirhaeghe – Brons
    • Matthias Goosens – Brons
    • Nanou Ulrich – Brons
    • Marie Van Gelder
    • Fleur Luyckx

    15-3-2015, Recrea wedstrijd Lange Mat Oostakker

    • Ilias Guerti – Brons
    • Phoebe Van Meirhaeghe – Brons
    • Matthias Goosens – Brons
    • Nanou Ulrich – Brons

    14-11-2015, Recrea wedstrijd mini-trampoline – Hoogstraten

    • Met bank:
      • Matthias Goosens - Goud
      • Emma Mertens - Goud
      • Nanou Ulrich - Zilver
      • Fleur Luyckx - Zilver
    • Zonder bank:
      • Ilias Guerti - Goud
      • Caro Deweerdt - Goud
      • Phoebe Van Meirhaeghe - Zilver

    G-Gym 2015