STB on the road // 23 juni 2019

De laatste lessen komen er aan. Het was weer een druk en goedgevuld seizoen. Hartverwarmend was het om opnieuw te kunnen rekenen op al die trainers, gymnasten, medewerkers en bestuursleden. Zij hebben er weer een topjaar van gemaakt!

Maar vooraleer we met vakantie gaan, willen we dit fantastische turnjaar afsluiten met onze allereerste

STB on the road
zondag 23 juni 2019 van 12u tot 17u

Locatie: Hinkelpad - Geluwestraat 8 - 2600 Berchem

Wat hebben wij voor jullie in petto:

  • speciaal uit Italië een foodtruck met heerlijke pasta's en focaccia broodjes

  • een feestelijke bar voor wie dorst heeft

  • gezellige sfeer met volgens Frank Deboosere een prachtig zonnetje erbij

Vooraf inschrijven is niet nodig. Je betaalt cash ter plekke aan de kassa.

WARME OPROEP
Omdat we onze medewerkers, trainers en bestuursleden een keer willen ontlasten van de bijhorende taakjes die bij de organisatie horen, doen we een warme oproep aan onze leden om tussen 12u en 17u een uurtje een handje te komen helpen achter onze bar en met de opruim. Onze oudste gymnasten komen hier zeker ook voor in aanmerking! Het kan een fijne en leuke ervaring worden. Heb je zin om mee te doen? Stuur ons snel een mailtje info@stbgymnastics.be of laat het je trainer even weten.

Geniet nog van de laatste turnlessen en we zien jullie allen graag op 23 juni 2019!
Het STB-bestuursteam

Gesponsord door Mumfries - Marcel Aubertinlaan 17 - 2600 Berchem

IMG-20190527-WA0001.jpg
Sandra Verhesen